72 ta e'lon
72 объявлений
Kia narxlari, 2026 — Samarqand viloyati
Eng arzon $5 000 · O'rtacha $22 522 (≈274 mln so'm)
| Yil | Narx oralig'i | O'rtacha | So'mda |
|---|---|---|---|
| 2026 | $18 750 – $22 250 | $20 500 | ≈249 mln |
| 2025 | $16 500 – $22 150 | $20 106 | ≈244 mln |
| 2024 | $20 700 – $27 500 | $25 000 | ≈304 mln |
| 2023 | $26 500 – $33 000 | $30 000 | ≈365 mln |
| Yil | Narx oralig'i | O'rtacha | So'mda |
|---|---|---|---|
| 2022 | $21 807 – $30 500 | $24 500 | ≈298 mln |
| 2021 | $19 950 – $26 000 | $26 000 | ≈316 mln |
| 2010 | $10 750 – $14 000 | $13 000 | ≈158 mln |
| 2006 | $5 650 – $6 150 | $5 800 | ≈71 mln |
| E'lon | Ulush | Median | |
|---|---|---|---|
| Avtomat | 55 | 76% | $25 000 |
| Mexanik | 17 | 24% | $18 500 |
| E'lon | Ulush | Median | |
|---|---|---|---|
| Benzin | 42 | 58% | $26 650 |
| Dizel | 11 | 15% | $17 500 |
| Benzin-Propan | 9 | 13% | $24 500 |
| Dizel-Metan | 5 | 7% | $14 000 |
| Benzin-Metan | 4 | 6% | $7 500 |
| Elektr | 1 | 1% | — |
| E'lon | Ulush | Median | |
|---|---|---|---|
| Krossover | 32 | 44% | $25 000 |
| Sedan | 14 | 19% | $21 300 |
| Miniven | 11 | 15% | $8 000 |
| Pikap | 9 | 13% | $22 150 |
| Mikroavtobus | 4 | 6% | $13 000 |
| Izotermik | 2 | 3% | $16 550 |
| E'lon | Ulush | Median | |
|---|---|---|---|
| III (2019–2026) | 11 | 15% | $20 650 |
| V (2021–2025) | 8 | 11% | $26 000 |
| II (2006–2014) | 7 | 10% | $6 500 |
| IV (2020–2023) | 7 | 10% | $29 500 |
| Kia Bongo III (2006–2020) | 7 | 10% | $14 000 |
| Kia Bongo IV (2021–2025) | 7 | 10% | $22 150 |
| E'lon | Ulush | Median | |
|---|---|---|---|
| Prestige | 5 | 7% | $19 950 |
| Premium | 4 | 6% | $27 500 |
| GT-Line | 3 | 4% | $26 250 |
| 5 | 3 | 4% | $22 150 |
| Luxe | 3 | 4% | $15 000 |
| Premium | 3 | 4% | $31 500 |
| E'lon | Ulush | Median | |
|---|---|---|---|
| Oq | 29 | 40% | $24 000 |
| Qora | 26 | 36% | $24 750 |
| Kulrang | 5 | 7% | $20 800 |
| Ko'k | 4 | 6% | $14 000 |
| To'q kulrang | 2 | 3% | $29 500 |
| Moviy | 1 | 1% | — |
Dvigatel: 2.0 l (43%), 3.5 l (15%), 1.5 l (11%), o'rtacha 169 ot kuchi, sarf 9.9 l/100 km. Probeg: o'rtacha 118 800 km, median 52 000 km; yangi (500 km gacha): 4.
A-Bozor e'lonlari asosida; narxlar sotuvchilar ko'rsatgan AQSh dollarida. Oraliq — e'lonlarning o'rta 50 foizi, median — kamida ikkita e'londan. 1 $ = 12 160 so'm.
72 ta Samarqand viloyati Kia e'loni bo'yicha median narx $22 357 (≈ 272 mln so'm), eng arzoni $5 000, eng qimmati $47 000.
E'lonlarning 76% avtomat, median $25 000; 24% mexanik, median $18 500.
Yoqilg'i bo'yicha: benzin 58%, dizel 15%, benzin-propan 13%. Metanli mashinalar benzinlidan o'rtacha $19 150 arzon.
O'rtacha probeg 118 800 km, median 52 000 km; 4 ta e'lon yangi mashina (500 km gacha).
Eng ko'p sotuvda 2023 yilgisi (15 ta e'lon, median $30 000). 2025 yilgisining mediani $20 106, 2022 yilgisiniki $24 500.
- Samarqand viloyati Kia qancha turadi?
- A-Bozor e'lonlarida Samarqand viloyati Kia $5 000 dan $47 000 gacha; ko'pchiligi $16 625–$27 750 oralig'ida, median $22 357 (≈ 272 mln so'm). Narxlar sotuvchilar ko'rsatgan dollarda.
- Samarqand viloyati Kia avtomat yoki mexanik?
- E'lonlarning 76% avtomat, median $25 000; 24% mexanik, median $18 500.
- Qaysi yoqilg'i turi ko'p uchraydi?
- Yoqilg'i bo'yicha: benzin 58%, dizel 15%, benzin-propan 13%. Metanli mashinalar benzinlidan o'rtacha $19 150 arzon.
- O'rtacha probeg qancha?
- O'rtacha probeg 118 800 km, median 52 000 km; 4 ta e'lon yangi mashina (500 km gacha).
- Qaysi yildagi Kia eng ko'p sotuvda?
- Eng ko'p sotuvda 2023 yilgisi (15 ta e'lon, median $30 000). 2025 yilgisining mediani $20 106, 2022 yilgisiniki $24 500.
Kia uchun: Ehtiyot qismlar · Avtoservis · Tyuning

