60 ta e'lon
60 объявлений
Hyundai narxlari, 2026 — Samarqand viloyati
Eng arzon $2 000 · O'rtacha $19 238 (≈234 mln so'm)
| Yil | Narx oralig'i | O'rtacha | So'mda |
|---|---|---|---|
| 2026 | $38 300 – $41 900 | $40 100 | ≈488 mln |
| 2025 | $22 152 – $36 078 | $22 155 | ≈269 mln |
| 2022 | $18 800 – $25 375 | $22 250 | ≈271 mln |
| 2021 | $22 600 – $28 250 | $25 000 | ≈304 mln |
| 2020 | $15 350 – $19 900 | $18 000 | ≈219 mln |
| 2017 | $16 400 – $17 200 | $16 800 | ≈204 mln |
| Yil | Narx oralig'i | O'rtacha | So'mda |
|---|---|---|---|
| 2014 | $7 925 – $12 775 | $10 350 | ≈126 mln |
| 2012 | $5 875 – $10 625 | $8 250 | ≈100 mln |
| 2011 | $10 500 | $10 500 | ≈128 mln |
| 2009 | $5 100 – $6 200 | $6 200 | ≈75 mln |
| 2008 | $8 425 – $11 875 | $9 750 | ≈119 mln |
| E'lon | Ulush | Median | |
|---|---|---|---|
| Avtomat | 39 | 65% | $22 000 |
| Mexanik | 21 | 35% | $10 500 |
| E'lon | Ulush | Median | |
|---|---|---|---|
| Benzin | 26 | 43% | $22 152 |
| Benzin-Propan | 19 | 32% | $17 500 |
| Benzin-Metan | 11 | 18% | $11 000 |
| Dizel | 3 | 5% | $18 000 |
| Gibrid | 1 | 2% | — |
| E'lon | Ulush | Median | |
|---|---|---|---|
| Sedan | 21 | 35% | $18 000 |
| Krossover | 20 | 33% | $23 750 |
| Pikap | 10 | 17% | $13 250 |
| Miniven | 7 | 12% | $14 500 |
| Xetchbek | 2 | 3% | $4 500 |
| E'lon | Ulush | Median | |
|---|---|---|---|
| Porter II (2004–2025) | 9 | 15% | $13 500 |
| VIII (DN8) (2019–2023) | 8 | 13% | $21 100 |
| IV Рестайлинг (2020–2026) | 7 | 12% | $28 500 |
| I (2007–2015) | 4 | 7% | $10 500 |
| IV (2020–2025) | 4 | 7% | $23 000 |
| IV (2006–2010) | 3 | 5% | $5 000 |
| E'lon | Ulush | Median | |
|---|---|---|---|
| 5 | 10 | 17% | $13 250 |
| Comfort | 3 | 5% | $21 700 |
| Style | 3 | 5% | $28 500 |
| STYLE | 2 | 3% | $18 950 |
| Elegance | 2 | 3% | $19 500 |
| Comfort | 2 | 3% | $23 000 |
| E'lon | Ulush | Median | |
|---|---|---|---|
| Oq | 28 | 47% | $15 950 |
| Qora | 20 | 33% | $23 500 |
| Kulrang | 4 | 7% | $19 400 |
| Ko'k | 1 | 2% | — |
| Moviy | 1 | 2% | — |
| To'q jigarrang | 1 | 2% | — |
Dvigatel: 2.5 l (40%), 2.0 l (33%), 1.6 l (16%), o'rtacha 157 ot kuchi, sarf 7.2 l/100 km. Probeg: o'rtacha 147 771 km, median 88 000 km; yangi (500 km gacha): 5.
A-Bozor e'lonlari asosida; narxlar sotuvchilar ko'rsatgan AQSh dollarida. Oraliq — e'lonlarning o'rta 50 foizi, median — kamida ikkita e'londan. 1 $ = 12 160 so'm.
A-Bozor'da Samarqand viloyati Hyundai bo'yicha 60 ta e'lon bor: narxlar $2 000 dan $50 000 gacha, o'rtacha (median) $18 000 (≈ 219 mln so'm).
E'lonlarning 65% avtomat, median $22 000; 35% mexanik, median $10 500.
Yoqilg'i bo'yicha: benzin 43%, benzin-propan 32%, benzin-metan 18%. Metanli mashinalar benzinlidan o'rtacha $11 152 arzon.
O'rtacha probeg 147 800 km, median 88 000 km; 5 ta e'lon yangi mashina (500 km gacha).
Eng ko'p sotuvda 2021 yilgisi (11 ta e'lon, median $25 000). 2025 yilgisining mediani $22 155, 2022 yilgisiniki $22 250.
- Samarqand viloyati Hyundai qancha turadi?
- A-Bozor e'lonlarida Samarqand viloyati Hyundai $2 000 dan $50 000 gacha; ko'pchiligi $11 750–$23 625 oralig'ida, median $18 000 (≈ 219 mln so'm). Narxlar sotuvchilar ko'rsatgan dollarda.
- Samarqand viloyati Hyundai avtomat yoki mexanik?
- E'lonlarning 65% avtomat, median $22 000; 35% mexanik, median $10 500.
- Qaysi yoqilg'i turi ko'p uchraydi?
- Yoqilg'i bo'yicha: benzin 43%, benzin-propan 32%, benzin-metan 18%. Metanli mashinalar benzinlidan o'rtacha $11 152 arzon.
- O'rtacha probeg qancha?
- O'rtacha probeg 147 800 km, median 88 000 km; 5 ta e'lon yangi mashina (500 km gacha).
- Qaysi yildagi Hyundai eng ko'p sotuvda?
- Eng ko'p sotuvda 2021 yilgisi (11 ta e'lon, median $25 000). 2025 yilgisining mediani $22 155, 2022 yilgisiniki $22 250.
Hyundai uchun: Ehtiyot qismlar · Avtoservis · Tyuning

