1 099 ta e'lon
1 099 объявлений
Chevrolet narxlari, 2026 — Samarqand viloyati
Eng arzon $1 150 · O'rtacha $8 675 (≈105 mln so'm)
| Yil | Narx oralig'i | O'rtacha | So'mda |
|---|---|---|---|
| 2026 | $7 800 – $13 750 | $10 875 | ≈132 mln |
| 2025 | $7 350 – $12 350 | $11 500 | ≈140 mln |
| 2024 | $7 100 – $15 500 | $11 500 | ≈140 mln |
| 2023 | $10 500 – $14 875 | $12 400 | ≈151 mln |
| 2022 | $8 900 – $11 800 | $10 500 | ≈128 mln |
| 2021 | $7 600 – $10 000 | $9 000 | ≈109 mln |
| Yil | Narx oralig'i | O'rtacha | So'mda |
|---|---|---|---|
| 2020 | $7 400 – $10 800 | $8 500 | ≈103 mln |
| 2019 | $6 600 – $9 000 | $8 000 | ≈97 mln |
| 2018 | $6 525 – $14 900 | $8 050 | ≈98 mln |
| 2017 | $4 800 – $7 925 | $6 550 | ≈80 mln |
| 2016 | $4 575 – $7 000 | $6 650 | ≈81 mln |
| 2015 | $4 850 – $8 350 | $6 500 | ≈79 mln |
| E'lon | Ulush | Median | |
|---|---|---|---|
| Mexanik | 616 | 56% | $5 225 |
| Avtomat | 483 | 44% | $10 625 |
| E'lon | Ulush | Median | |
|---|---|---|---|
| Benzin-Metan | 507 | 46% | $5 950 |
| Benzin-Propan | 368 | 33% | $8 000 |
| Benzin | 224 | 20% | $11 200 |
| E'lon | Ulush | Median | |
|---|---|---|---|
| Sedan | 691 | 63% | $7 500 |
| Xetchbek | 143 | 13% | $4 200 |
| Mikroven | 119 | 11% | $5 500 |
| Krossover | 96 | 9% | $15 000 |
| Universal | 46 | 4% | $9 900 |
| Miniven | 2 | 0% | $3 150 |
| E'lon | Ulush | Median | |
|---|---|---|---|
| Gentra (2013–2025) | 161 | 15% | $9 000 |
| Nexia 2 (2008–2018) | 135 | 12% | $3 850 |
| Damas 1 (1996–2025) | 98 | 9% | $5 200 |
| Lacetti 1 (2004–2013) | 92 | 8% | $5 500 |
| III (2008–2025) | 85 | 8% | $4 850 |
| II (2017–2025) | 80 | 7% | $10 000 |
| E'lon | Ulush | Median | |
|---|---|---|---|
| DLX (yo'lovchi tashuvchi) | 96 | 9% | $5 200 |
| SOHC | 71 | 6% | $3 600 |
| DOHC | 64 | 6% | $4 000 |
| Matiz | 39 | 4% | $2 500 |
| Premier (1.2) | 21 | 2% | $15 100 |
| Uzun kuzov | 19 | 2% | $7 250 |
| E'lon | Ulush | Median | |
|---|---|---|---|
| Oq | 636 | 58% | $7 000 |
| Qora | 175 | 16% | $12 875 |
| Kulrang | 93 | 8% | $5 000 |
| To'q asfalt rang | 37 | 3% | $7 850 |
| Qaymoq rang | 18 | 2% | $3 500 |
| Sariq | 17 | 2% | $2 500 |
Dvigatel: 1.5 l (38%), 0.8 l (16%), 1.6 l (8%), o'rtacha 112 ot kuchi, sarf 7.5 l/100 km. Probeg: o'rtacha 1 614 013 km, median 106 600 km; yangi (500 km gacha): 59.
A-Bozor e'lonlari asosida; narxlar sotuvchilar ko'rsatgan AQSh dollarida. Oraliq — e'lonlarning o'rta 50 foizi, median — kamida ikkita e'londan. 1 $ = 12 160 so'm.
A-Bozor'da Samarqand viloyati Chevrolet bo'yicha 1099 ta e'lon bor: narxlar $1 150 dan $95 000 gacha, o'rtacha (median) $7 000 (≈ 85.1 mln so'm).
E'lonlarning 56% mexanik, median $5 225; 44% avtomat, median $10 625.
Yoqilg'i bo'yicha: benzin-metan 46%, benzin-propan 33%, benzin 20%. Metanli mashinalar benzinlidan o'rtacha $5 250 arzon.
O'rtacha probeg 1 614 000 km, median 106 600 km; 59 ta e'lon yangi mashina (500 km gacha).
Eng ko'p sotuvda 2023 yilgisi (99 ta e'lon, median $12 400). 2026 yilgisining mediani $10 875, 2023 yilgisiniki $12 400.
- Samarqand viloyati Chevrolet qancha turadi?
- A-Bozor e'lonlarida Samarqand viloyati Chevrolet $1 150 dan $95 000 gacha; ko'pchiligi $4 862–$10 500 oralig'ida, median $7 000 (≈ 85.1 mln so'm). Narxlar sotuvchilar ko'rsatgan dollarda.
- Samarqand viloyati Chevrolet avtomat yoki mexanik?
- E'lonlarning 56% mexanik, median $5 225; 44% avtomat, median $10 625.
- Qaysi yoqilg'i turi ko'p uchraydi?
- Yoqilg'i bo'yicha: benzin-metan 46%, benzin-propan 33%, benzin 20%. Metanli mashinalar benzinlidan o'rtacha $5 250 arzon.
- O'rtacha probeg qancha?
- O'rtacha probeg 1 614 000 km, median 106 600 km; 59 ta e'lon yangi mashina (500 km gacha).
- Qaysi yildagi Chevrolet eng ko'p sotuvda?
- Eng ko'p sotuvda 2023 yilgisi (99 ta e'lon, median $12 400). 2026 yilgisining mediani $10 875, 2023 yilgisiniki $12 400.
Chevrolet uchun: Ehtiyot qismlar · Avtoservis · Tyuning
